Wanted! Taitoluisteluvalmentaja, tuntipalkkio.

Peurunka Skating Academy Laukaa ry. PeSal on Jään taikaa! Wanted! Taitoluisteluvalmentaja, tuntipalkkio.
Alina Mayer-Virtasen luotsaama huippuvalmennustiimimme kaipaa täydennystä -Oletko juuri sinä puuttuva tiimimme palanen?
Täytämme paikan heti sopivan henkilön löydyttyä!


Seuraamme voit tutustua täällä: https://pesal.fi/


Vapaamuotoiset hakemukset ja valmennukseen liittyvät tiedustelut : valmentaja.pesal@gmail.com


Palkkaukseen ja tehtäviin liittyvät tiedustelut : pj.pesal@gmail.com


Mitä toivomme Sinulta ?

Tahtoa valmentaa tiimissä kaikkia valmennusryhmiämme, osallistumista kilpailumatkoihin sekä tarvittaessa muuhun seuratyöhön, sitoutumista seuramme arvoihin ja valmennustapaan, kanssamme kehittää kasvavaa seuraamme, yksinluistelutaustaa ja kokemusta jo valmentamisesta sekä sopivaa koulutustaustaa.


Mitä tarjoamme Sinulle ?

Luistelijat, jotka haluavat kehittyä ja kasvaa. Tiimin, jota johtaa päävalmentajamme. Seuran, joka kasvaa ja kehittyy. Hallituksen, joka huolehtii koko seuran asioista. Mahdollisuuden kouluttautua Taitoluisteluvalmentajakoulutuksiin, STLL


Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *